Panasonic pro digital signage

Nová řada obrazovek pro digital signage Panasonic EF1 je k dispozici ve velikostech 32, 75 a 84 palců. Rozšiřuje tak nabídku stávající řady LFE8, která je k dispozici ve velikostech 43, 48, 55 a 65 palců.

Obrazovky řady EF1 se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a funkčností v panelu IPS stand-alone. Každý má vestavěný USB multimediální přehrávač, takže k přehrávání není třeba žádný set-top box nebo ovládací PC. Pokud jsou vzájemně propojeny přes LAN nebo hub, lze využít synchronizované přehrávání z USB přehrávače médií na více obrazovkách.
Technologie LED je společná pro všechny modely a zaručuje jas 350 cd / m2 v rozlišení Full HD, zatímco panel IPS od firmy Panasonic nabízí široký pozorovací úhel s nezkreslenými barvami, které jsou uchovávány i mimo přímé viditelnosti.